EXE806SFU
Laird Technologies - AntennasLaird Technologies - Antennas
Laird Technologies - Antennas
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: EXE806SFU
Proizvajalec / znamka: Laird Technologies - Antennas
Opis izdelka RF ANT 836MHZ WHIP STR SFU CONN
Podatkovni listi: EXE806SFU.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
10 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije EXE806SFU
Številka dela EXE806SFU Proizvajalec Laird Technologies - Antennas
Opis RF ANT 836MHZ WHIP STR SFU CONN Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5115 pcs Podatkovni list EXE806SFU.pdf
VSWR 1.5 Prekinitev Connector, SFU
Serija EXE Povratna izguba -
Pakiranje Bulk Število pasov 1
Tip montaže Connector Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Ingress Protection -
Višina (maks.) 8.900" (226.06mm) Gain -
Frekvenčni razpon 806MHz ~ 866MHz Skupina frekvenc UHF (300 MHz ~ 1 GHz)
Frekvenca (sredina / pas) 836MHz Lastnosti -
natančen opis 836MHz Whip, Straight RF Antenna 806MHz ~ 866MHz Connector, SFU Connector Mount Aplikacije -