EXL42TNX
Laird Technologies - AntennasLaird Technologies - Antennas
Laird Technologies - Antennas
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: EXL42TNX
Proizvajalec / znamka: Laird Technologies - Antennas
Opis izdelka RF ANT 46MHZ WHIP STR TNX CONN
Podatkovni listi: EXL42TNX.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
10 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije EXL42TNX
Številka dela EXL42TNX Proizvajalec Laird Technologies - Antennas
Opis RF ANT 46MHZ WHIP STR TNX CONN Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 3430 pcs Podatkovni list EXL42TNX.pdf
VSWR 1.5 Prekinitev Connector, TNX
Serija EXL Povratna izguba -
Moč - maks 5W Pakiranje Bulk
Število pasov 1 Tip montaže Connector Mount
Ingress Protection - Višina (maks.) 11.100" (281.94mm)
Gain - Frekvenčni razpon 42MHz ~ 50MHz
Skupina frekvenc VHF (f < 300 MHz) Frekvenca (sredina / pas) 46MHz
Lastnosti - natančen opis 46MHz Whip, Straight RF Antenna 42MHz ~ 50MHz Connector, TNX Connector Mount