EXR380TN
Laird Technologies - AntennasLaird Technologies - Antennas
Laird Technologies - Antennas
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: EXR380TN
Proizvajalec / znamka: Laird Technologies - Antennas
Opis izdelka RF ANT 380MHZ WHIP STR TNC MALE
Podatkovni listi:
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
10 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije EXR380TN
Številka dela EXR380TN Proizvajalec Laird Technologies - Antennas
Opis RF ANT 380MHZ WHIP STR TNC MALE Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4637 pcs Podatkovni list
VSWR - Prekinitev Connector, TNC Male
Serija EXR Povratna izguba -
Pakiranje Bulk Število pasov 1
Tip montaže Connector Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Ingress Protection -
Višina (maks.) - Gain -
Frekvenčni razpon 375MHz ~ 385MHz Skupina frekvenc UHF (300 MHz ~ 1 GHz)
Frekvenca (sredina / pas) 380MHz Lastnosti -
natančen opis 380MHz Whip, Straight RF Antenna 375MHz ~ 385MHz Connector, TNC Male Connector Mount Aplikacije -