EXS144BNX
Laird Technologies - AntennasLaird Technologies - Antennas
Laird Technologies - Antennas
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: EXS144BNX
Proizvajalec / znamka: Laird Technologies - Antennas
Opis izdelka RF ANT 146MHZ WHIP STR BNX CONN
Podatkovni listi: EXS144BNX.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
10 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije EXS144BNX
Številka dela EXS144BNX Proizvajalec Laird Technologies - Antennas
Opis RF ANT 146MHZ WHIP STR BNX CONN Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 6048 pcs Podatkovni list EXS144BNX.pdf
VSWR 1.5 Prekinitev Connector, BNX
Serija EXS Povratna izguba -
Moč - maks 50W Pakiranje Bulk
Število pasov 1 Tip montaže Connector Mount
Ingress Protection - Višina (maks.) 4.450" (113.03mm)
Gain - Frekvenčni razpon 144MHz ~ 148MHz
Skupina frekvenc VHF (f < 300 MHz) Frekvenca (sredina / pas) 146MHz
Lastnosti - natančen opis 146MHz Whip, Straight RF Antenna 144MHz ~ 148MHz Connector, BNX Connector Mount