EXS220BNX
pregled izdelka
Številka dela: EXS220BNX
Proizvajalec / znamka: Laird Technologies - Antennas
Opis izdelka RF ANT 222MHZ WHIP STR BNX CONN
Podatkovni listi:
  • Sporočilo
Specifikacije EXS220BNX
Številka dela EXS220BNX Proizvajalec Laird Technologies - Antennas
Opis RF ANT 222MHZ WHIP STR BNX CONN Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5974 pcs Podatkovni list
VSWR - Prekinitev Connector, BNX
Serija EXS Povratna izguba -
Pakiranje Bulk Število pasov 1
Tip montaže Connector Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Ingress Protection -
Višina (maks.) 4.390" (111.51mm) Gain -
Frekvenčni razpon 220MHz ~ 225MHz Skupina frekvenc VHF (f < 300 MHz)
Frekvenca (sredina / pas) 222MHz Lastnosti -
natančen opis 222MHz Whip, Straight RF Antenna 220MHz ~ 225MHz Connector, BNX Connector Mount Aplikacije -
Vrsta antene Whip, Straight
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
EXS880/1710SM
EXS880/1710SM
Proizvajalci: Laird Technologies - Antennas
Opis: RF ANT WHIP STR SM CONN CONN MT
Na zalogi: 8885 pcs
Prenesi:
RFQ
EXS164SMI
EXS164SMI
Opis: RF ANT 169MHZ WHIP STR SMI CONN
Na zalogi: 10705 pcs
Prenesi: EXS164SMI.pdf
RFQ
EXS220BN
EXS220BN
Opis: RF ANT 222MHZ WHIP STR BNC MALE