PAL90209H-FNF
Laird Technologies - AntennasLaird Technologies - Antennas
Laird Technologies - Antennas
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: PAL90209H-FNF
Proizvajalec / znamka: Laird Technologies - Antennas
Opis izdelka RF ANT 915MHZ PANEL N FEM CHASS
Podatkovni listi: PAL90209H-FNF.pdf
Status RoHs Brez svinca / RoHS
Stanje zalog 683 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 683 pcs
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije PAL90209H-FNF
Številka dela PAL90209H-FNF Proizvajalec Laird Technologies - Antennas
Opis RF ANT 915MHZ PANEL N FEM CHASS Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 683 pcs Podatkovni list PAL90209H-FNF.pdf
VSWR 1.3 Prekinitev Connector, N Female
Serija - Povratna izguba -
Moč - maks 10W Pakiranje Bulk
Druga imena 994-1292
PAL90209H-FNF-ND
Število pasov 1
Tip montaže Chassis Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Ingress Protection IP67
Višina (maks.) 1.320" (33.53mm) Gain 9dBic
Frekvenčni razpon 902MHz ~ 928MHz Skupina frekvenc UHF (300 MHz ~ 1 GHz)
Frekvenca (sredina / pas) 915MHz Lastnosti -
natančen opis 915MHz Panel RF Antenna 902MHz ~ 928MHz 9dBic Connector, N Female Chassis Mount Aplikacije -