S1718P12NF
Laird Technologies - AntennasLaird Technologies - Antennas
Laird Technologies - Antennas
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: S1718P12NF
Proizvajalec / znamka: Laird Technologies - Antennas
Opis izdelka RF ANT 1.8GHZ PANEL CAB CHAS MT
Podatkovni listi: S1718P12NF.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
25 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije S1718P12NF
Številka dela S1718P12NF Proizvajalec Laird Technologies - Antennas
Opis RF ANT 1.8GHZ PANEL CAB CHAS MT Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1070 pcs Podatkovni list S1718P12NF.pdf
VSWR 2 Prekinitev Cable (305mm) - N Female
Serija - Povratna izguba -
Pakiranje Bulk Število pasov 1
Tip montaže Chassis Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Ingress Protection -
Višina (maks.) 1.260" (32.00mm) Gain 8dBi
Frekvenčni razpon 1.71GHz ~ 1.88GHz Skupina frekvenc UHF (1 GHz ~ 2 GHz)
Frekvenca (sredina / pas) 1.8GHz Lastnosti -
natančen opis 1.8GHz DCS Panel RF Antenna 1.71GHz ~ 1.88GHz 8dBi Cable (305mm) - N Female Chassis Mount Aplikacije DCS