S2402PS12MMX
Laird Technologies - AntennasLaird Technologies - Antennas
Laird Technologies - Antennas
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: S2402PS12MMX
Proizvajalec / znamka: Laird Technologies - Antennas
Opis izdelka RF ANT 2.4GHZ DOME MMCX CHAS 12"
Podatkovni listi:
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
25 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije S2402PS12MMX
Številka dela S2402PS12MMX Proizvajalec Laird Technologies - Antennas
Opis RF ANT 2.4GHZ DOME MMCX CHAS 12" Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1521 pcs Podatkovni list
VSWR - Prekinitev Connector, MMCX
Serija - Povratna izguba -
Pakiranje Bulk Število pasov 1
Tip montaže Chassis Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Ingress Protection -
Višina (maks.) 0.591" (15.00mm) Gain 2dBi
Frekvenčni razpon 2.4GHz ~ 2.5GHz Skupina frekvenc UHF (2 GHz ~ 3 GHz)
Frekvenca (sredina / pas) 2.4GHz Lastnosti -
natančen opis 2.4GHz Dome RF Antenna 2.4GHz ~ 2.5GHz 2dBi Connector, MMCX Chassis Mount Aplikacije -