S2406DSP48RTN
Laird Technologies - AntennasLaird Technologies - Antennas
Laird Technologies - Antennas
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: S2406DSP48RTN
Proizvajalec / znamka: Laird Technologies - Antennas
Opis izdelka RF ANT 2.4GHZ PANEL CAB CHAS 48"
Podatkovni listi: S2406DSP48RTN.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
25 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije S2406DSP48RTN
Številka dela S2406DSP48RTN Proizvajalec Laird Technologies - Antennas
Opis RF ANT 2.4GHZ PANEL CAB CHAS 48" Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1451 pcs Podatkovni list S2406DSP48RTN.pdf
VSWR 1.7 Prekinitev Cable (1.2M) - RP-TNC
Serija - Povratna izguba -
Pakiranje Bulk Število pasov 1
Tip montaže Chassis Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Ingress Protection -
Višina (maks.) 0.750" (19.05mm) Gain 6.5dBi
Frekvenčni razpon 2.4GHz ~ 2.5GHz Skupina frekvenc UHF (2 GHz ~ 3 GHz)
Frekvenca (sredina / pas) 2.4GHz Lastnosti -
natančen opis 2.4GHz Panel RF Antenna 2.4GHz ~ 2.5GHz 6.5dBi Cable (1.2M) - RP-TNC Chassis Mount Aplikacije -