TRA8213P
Laird Technologies - AntennasLaird Technologies - Antennas
Laird Technologies - Antennas
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: TRA8213P
Proizvajalec / znamka: Laird Technologies - Antennas
Opis izdelka RF ANT 850MHZ DOME N FEM PAN MT
Podatkovni listi: TRA8213P.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije TRA8213P
Številka dela TRA8213P Proizvajalec Laird Technologies - Antennas
Opis RF ANT 850MHZ DOME N FEM PAN MT Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1977 pcs Podatkovni list TRA8213P.pdf
VSWR 2 Prekinitev Connector, N Female
Serija Phantom® Povratna izguba -
Moč - maks 150W Pakiranje Bulk
Število pasov 1 Tip montaže Panel Mount
Ingress Protection - Višina (maks.) 2.700" (68.58mm)
Gain 3dBi Frekvenčni razpon 821MHz ~ 896MHz
Skupina frekvenc UHF (300 MHz ~ 1 GHz) Frekvenca (sredina / pas) 850MHz
Lastnosti - natančen opis 850MHz GSM Dome RF Antenna 821MHz ~ 896MHz 3dBi Connector, N Female Panel Mount
Aplikacije GSM Vrsta antene Dome
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
TRA8903
TRA8903
Proizvajalci: Laird Technologies - Antennas
Opis: RF ANT 900MHZ DOME NMO BASE MT
Na zalogi: 2618 pcs
Prenesi: TRA8903.pdf
RFQ
Opis: RF ANT 850MHZ DOME NMO BASE MT