1XC0394-1T0-10
Laird TechnologiesLaird Technologies
Laird Technologies
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 1XC0394-1T0-10
Proizvajalec / znamka: Laird Technologies
Opis izdelka POWER INDUCTOR
Podatkovni listi:
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
468 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 1XC0394-1T0-10
Številka dela 1XC0394-1T0-10 Proizvajalec Laird Technologies
Opis POWER INDUCTOR Status svobodnega statusa / RoHS
Količina na voljo 50231 pcs Podatkovni list
Tip Wirewound Toleranca ±25%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.571" Dia x 1.181" L (14.50mm x 30.00mm)
Ščitenje Unshielded Serija -
Ocene - Q @ Frek -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Radial, Horizontal Cylinder
delovna temperatura 150°C Tip montaže Through Hole
Material - jedro Ferrite Proizvajalec Standardni čas vodenja 10 Weeks
Frekvenca induktivnosti - preskus 10kHz Induktivnost 10µH
Višina - sedež (maks.) - Frekvenca - Samozadostna -
Lastnosti - natančen opis 10µH Unshielded Wirewound Inductor 12.5A 8.5 mOhm Radial, Horizontal Cylinder
DC Resistance (DCR) 8.5 mOhm Trenutna ocena 12.5A