28B0375-100
Laird TechnologiesLaird Technologies
28B0375-100 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 28B0375-100
Proizvajalec / znamka: Laird Technologies
Opis izdelka FERRITE CORE 154 OHM SOLID
Podatkovni listi: 1.28B0375-100.pdf2.28B0375-100.pdf3.28B0375-100.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
2000 pcs
6000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 28B0375-100
Številka dela 28B0375-100 Proizvajalec Laird Technologies
Opis FERRITE CORE 154 OHM SOLID Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 696899 pcs Podatkovni list 1.28B0375-100.pdf2.28B0375-100.pdf3.28B0375-100.pdf
Tip Round Serija 28
Ocene - Zunanja dimenzija 0.375" Dia (9.53mm)
Druga imena 240-2067
28B0375100
Tip montaže Free Hanging
Raven občutljivosti na vlago (MSL) Not Applicable Material 28
Proizvajalec Standardni čas vodenja 10 Weeks Dolžina 0.570" (14.48mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Notranja dimenzija 0.200" Dia (5.08mm)
Impedanca @ Pogostost 154 Ohm @ 100MHz natančen opis Solid Free Hanging Ferrite Core 154 Ohm @ 100MHz ID 0.200" Dia (5.08mm) OD 0.375" Dia (9.53mm) Length 0.570" (14.48mm)