28R0906-000
Laird TechnologiesLaird Technologies
Laird Technologies
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 28R0906-000
Proizvajalec / znamka: Laird Technologies
Opis izdelka FERRITE CORE SOLID
Podatkovni listi: 1.28R0906-000.pdf2.28R0906-000.pdf3.28R0906-000.pdf4.28R0906-000.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
12800 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 28R0906-000
Številka dela 28R0906-000 Proizvajalec Laird Technologies
Opis FERRITE CORE SOLID Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Tip Flat Serija 28
Ocene - Zunanja dimenzija 0.905" W x 0.118" H (23.00mm x 3.00mm)
Tip montaže Free Hanging Raven občutljivosti na vlago (MSL) Not Applicable
Material 28 Proizvajalec Standardni čas vodenja 10 Weeks
Dolžina 0.472" (12.00mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Notranja dimenzija 0.787" W x 0.028" H (20.00mm x 0.70mm) Impedanca @ Pogostost 115 Ohm @ 100MHz
natančen opis Solid Free Hanging Ferrite Core 115 Ohm @ 100MHz ID 0.787" W x 0.028" H (20.00mm x 0.70mm) OD 0.905" W x 0.118" H (23.00mm x 3.00mm) Length 0.472" (12.00mm) Oblikovanje Solid