28S0670-000
Laird TechnologiesLaird Technologies
Laird Technologies
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 28S0670-000
Proizvajalec / znamka: Laird Technologies
Opis izdelka FERRITE 150OHM SOLID 12.5X0.51MM
Podatkovni listi: 1.28S0670-000.pdf2.28S0670-000.pdf3.28S0670-000.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2052 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 28S0670-000
Številka dela 28S0670-000 Proizvajalec Laird Technologies
Opis FERRITE 150OHM SOLID 12.5X0.51MM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 328541 pcs Podatkovni list 1.28S0670-000.pdf2.28S0670-000.pdf3.28S0670-000.pdf
Tip Flat Serija 28
Ocene - Zunanja dimenzija 0.670" W x 0.134" H (17.02mm x 3.40mm)
Druga imena Q4005756 Tip montaže Free Hanging
Raven občutljivosti na vlago (MSL) Not Applicable Material 28
Proizvajalec Standardni čas vodenja 10 Weeks Dolžina 0.590" (14.99mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Notranja dimenzija 0.492" W x 0.020" H (12.50mm x 0.51mm)
Impedanca @ Pogostost 150 Ohm @ 100MHz natančen opis Solid Free Hanging Ferrite Core 150 Ohm @ 100MHz ID 0.492" W x 0.020" H (12.50mm x 0.51mm) OD 0.670" W x 0.134" H (17.02mm x 3.40mm) Length 0.590" (14.99mm)