4212PA51H00383
Laird TechnologiesLaird Technologies
4212PA51H00383 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 4212PA51H00383
Proizvajalec / znamka: Laird Technologies
Opis izdelka GK NICU PTAFG PU V0 SQ
Podatkovni listi: 1.4212PA51H00383.pdf2.4212PA51H00383.pdf3.4212PA51H00383.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
376 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 4212PA51H00383
Številka dela 4212PA51H00383 Proizvajalec Laird Technologies
Opis GK NICU PTAFG PU V0 SQ Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Premer 0.197" (5.00mm) Tip Fabric Over Foam
Oblika Square Serija -
Obloga - Debelina - Obloga -
delovna temperatura - Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Dolžina 3.830" (97.28mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina 0.197" (5.00mm) Metoda pritrditve Adhesive