4224AB51H02230
Laird TechnologiesLaird Technologies
Laird Technologies
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 4224AB51H02230
Proizvajalec / znamka: Laird Technologies
Opis izdelka GK NICU PTAFG PU V0 REC
Podatkovni listi: 1.4224AB51H02230.pdf2.4224AB51H02230.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
31 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 4224AB51H02230
Številka dela 4224AB51H02230 Proizvajalec Laird Technologies
Opis GK NICU PTAFG PU V0 REC Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 8973 pcs Podatkovni list 1.4224AB51H02230.pdf2.4224AB51H02230.pdf
Premer 1.000" (25.40mm) Tip Fabric Over Foam
Oblika Rectangle Serija -
Obloga - Debelina - Obloga -
delovna temperatura - Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Dolžina 22.300" (566.42mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina 0.252" (6.40mm) Metoda pritrditve -