4418AB51K01000
Laird TechnologiesLaird Technologies
Laird Technologies
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 4418AB51K01000
Proizvajalec / znamka: Laird Technologies
Opis izdelka GK NICU NRS PU V0 REC
Podatkovni listi:
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
171 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 4418AB51K01000
Številka dela 4418AB51K01000 Proizvajalec Laird Technologies
Opis GK NICU NRS PU V0 REC Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 40581 pcs Podatkovni list
Premer - Tip Fabric Over Foam
Oblika - Serija 51K
Obloga - Debelina - Obloga -
delovna temperatura -40°C ~ 70°C Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Dolžina 10.000" (254.00mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - Metoda pritrditve Adhesive
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
4418AB51K08400
4418AB51K08400
Proizvajalci: Laird Technologies
Opis: GK NICU NRS PU V0 REC
Na zalogi: 4978 pcs
Prenesi:
RFQ
4418FN/12N
4418FN/12N
Proizvajalci: ebm-papst Inc.
Opis: DC TUBEAXIAL FAN
Na zalogi: 4407 pcs
Prenesi: 4418FN/12N.pdf
RFQ
4418F/2
4418F/2
Proizvajalci: ebm-papst Inc.
Opis: FAN AXIAL 48VDC 119X25MM TACH
Prenesi: 4418F/2.pdf
4416W-1/4
4416W-1/4"X36YD
Proizvajalci: 3M
Opis: TAPE VINYL FOAM 1/16 X 1/4" WHT
Prenesi: 4416W-1/4"X36YD.pdf
4418/2HHP
4418/2HHP
Opis: FAN 48VDC 119X38MM TACH
Prenesi: 4418/2HHP.pdf
Proizvajalci: Affinity Medical Technologies - a Molex company
Opis: CONN MOD JACK 8P8C R/A SHIELDED
Prenesi: 44170-0002.pdf
4418/12ML
4418/12ML
Opis: FAN AXIAL 119X38MM 48VDC
Prenesi:
4418F
4418F
Opis: FAN AXIAL 119X25.4MM 48VDC WIRE
Prenesi: 4418F.pdf