4541AD51G01350
Laird TechnologiesLaird Technologies
Laird Technologies
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 4541AD51G01350
Proizvajalec / znamka: Laird Technologies
Opis izdelka GK NICU NRSG PU V0 DSH
Podatkovni listi: 4541AD51G01350.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
120 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 4541AD51G01350
Številka dela 4541AD51G01350 Proizvajalec Laird Technologies
Opis GK NICU NRSG PU V0 DSH Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 39192 pcs Podatkovni list 4541AD51G01350.pdf
Premer 0.252" (6.40mm) Tip Fabric Over Foam
Oblika D-Shape Serija -
Obloga - Debelina - Obloga -
delovna temperatura - Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - Proizvajalec Standardni čas vodenja 3 Weeks
Dolžina 13.500" (342.90mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina 0.051" (1.30mm) Metoda pritrditve -
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
4541AB51G00450
4541AB51G00450
Proizvajalci: Laird Technologies
Opis: GK NICU NRSG PU V0 DSH
Na zalogi: 79461 pcs
Prenesi: 4541AB51G00450.pdf
RFQ
4542
Proizvajalci: Lumberg Automation
Opis: RST 4-295/10 M
Na zalogi: 3959 pcs
Prenesi:
RFQ
4542-440-AL
4542-440-AL
Proizvajalci: RAF
Opis: HEX STANDOFF #4-40 ALUMINUM 1"
Prenesi: 4542-440-AL.pdf
4542-440-SS
4542-440-SS
Proizvajalci: RAF
Opis: HEX STANDOFF #4-40 SS 1"