4575EB51Y00501
Laird TechnologiesLaird Technologies
Laird Technologies
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 4575EB51Y00501
Proizvajalec / znamka: Laird Technologies
Opis izdelka IO NICU MESH PU V0 REC
Podatkovni listi: 4575EB51Y00501.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
62 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 4575EB51Y00501
Številka dela 4575EB51Y00501 Proizvajalec Laird Technologies
Opis IO NICU MESH PU V0 REC Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 17595 pcs Podatkovni list 4575EB51Y00501.pdf
Premer 2.000" (50.80mm) Tip Fabric Over Foam
Oblika Rectangle Serija -
Obloga - Debelina - Obloga -
delovna temperatura - Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - Proizvajalec Standardni čas vodenja 4 Weeks
Dolžina 5.010" (127.25mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina 0.126" (3.20mm) Metoda pritrditve -
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
45756
Proizvajalci: Greenlee Communications
Opis: CONN MOD PLUG
Na zalogi: 5168 pcs
Prenesi:
RFQ
Proizvajalci: Agastat Relays / TE Connectivity
Opis: GUARD
Na zalogi: 1085 pcs
Prenesi:
RFQ
Opis: GUARD ASSY-END FEED
Na zalogi: 238 pcs
45758
Opis: CONN MOD PLUG 8P8C UNSHIELDED
Prenesi: 45758.pdf
Opis: GUARD, REAR
Na zalogi: 129 pcs
Opis: CONN MOD PLUG 6P4C UNSHIELDED
Prenesi: 45755.pdf
Opis: CONN MOD PLUG
Opis: GUARD ASSY-END FEED
Na zalogi: 257 pcs
Proizvajalci: Bopla Enclosures
Opis: F-30X30 30X30MM EXTRUSION 2 METE
Opis: CONN MOD PLUG 6P6C UNSHIELDED
Na zalogi: 107 pcs
Industrijske novice
Arduino bo jutri gostil konferenco covid-19
Raytheon je dobil pogodbo Space Force OCX za izklop kompleta IBM za GPS III
500 W PSU za morske tovore
Poganja ga nazivno 24V distribucija (razpon od 18 do 36V) ENMA500D24 / 2 × 27-CC zagotavlja dva izo...
Melexis lansira senzor Hallo efekta za električno krmiljenje
Z delovno temperaturo med -40℃  in 160 ℃, podjetje pravi, da naprava združuje visoko linearnost ...
Nasa odda SpaceX komercialno pogodbo za tovor za lunarni prehod
Odobrena 3d maska ​​za tiskanje Covid-19 - samo za tiskalnike MJF, datoteke so na voljo
Zasnovan na Češki tehnični univerzi v Pragi, inštitut za informatiko, robotiko in kibernetiko (C...
Toshiba lansira dva 80V N-kanalna napajalnika