4612AB51K00157
Laird TechnologiesLaird Technologies
Laird Technologies
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 4612AB51K00157
Proizvajalec / znamka: Laird Technologies
Opis izdelka GK NICU NRS PU V0 REC
Podatkovni listi: 4612AB51K00157.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
682 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 4612AB51K00157
Številka dela 4612AB51K00157 Proizvajalec Laird Technologies
Opis GK NICU NRS PU V0 REC Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 113397 pcs Podatkovni list 4612AB51K00157.pdf
Premer 0.500" (12.70mm) Tip Fabric Over Foam
Oblika Rectangle Serija -
Obloga - Debelina - Obloga -
delovna temperatura - Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Dolžina 1.570" (39.88mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina 0.098" (2.50mm) Metoda pritrditve -
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
Proizvajalci: Agastat Relays / TE Connectivity
Opis: SLUG BLADE
Na zalogi: 116 pcs
Prenesi: 461297-3.pdf
RFQ
4612H-101-471LF
4612H-101-471LF
Proizvajalci: Bourns, Inc.
Opis: RES ARRAY 11 RES 470 OHM 12SIP
Na zalogi: 213675 pcs
Prenesi: 4612H-101-471LF.pdf
RFQ
Opis: BLADE SHEAR
Na zalogi: 126 pcs
Prenesi: 461297-1.pdf
4612AB51K00343
4612AB51K00343
Proizvajalci: Laird Technologies
Opis: GK NICU NRS PU V0 REC
Na zalogi: 81022 pcs
Prenesi: 4612AB51K00343.pdf
4612EA51K00072
4612EA51K00072
Opis: IO NICU NRS PU V0 REC
Prenesi: 4612EA51K00072.pdf
Opis: CRIMPER, INSULATION
Na zalogi: 309 pcs
Opis: GK NICU NRS PU V0 REC
Prenesi: 4612AB51K00472.pdf
Proizvajalci: Bourns, Inc.
Opis: RES ARRAY 11 RES 10K OHM 12SIP
Prenesi: 4612H-101-103LF.pdf
Opis: CRIMPER, INSUL
Na zalogi: 305 pcs
Opis: CRIMPER, INSUL
Na zalogi: 278 pcs
Opis: CRIMPER, INSULATION
Na zalogi: 256 pcs
Industrijske novice
Arduino bo jutri gostil konferenco covid-19
Raytheon je dobil pogodbo Space Force OCX za izklop kompleta IBM za GPS III
500 W PSU za morske tovore
Poganja ga nazivno 24V distribucija (razpon od 18 do 36V) ENMA500D24 / 2 × 27-CC zagotavlja dva izo...
Melexis lansira senzor Hallo efekta za električno krmiljenje
Z delovno temperaturo med -40℃  in 160 ℃, podjetje pravi, da naprava združuje visoko linearnost ...
Nasa odda SpaceX komercialno pogodbo za tovor za lunarni prehod
Odobrena 3d maska ​​za tiskanje Covid-19 - samo za tiskalnike MJF, datoteke so na voljo
Zasnovan na Češki tehnični univerzi v Pragi, inštitut za informatiko, robotiko in kibernetiko (C...
Toshiba lansira dva 80V N-kanalna napajalnika