4G98EB51G00138
Laird TechnologiesLaird Technologies
Laird Technologies
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 4G98EB51G00138
Proizvajalec / znamka: Laird Technologies
Opis izdelka IO NICU NRSG PU V0 REC
Podatkovni listi:
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
186 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 4G98EB51G00138
Številka dela 4G98EB51G00138 Proizvajalec Laird Technologies
Opis IO NICU NRSG PU V0 REC Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 37546 pcs Podatkovni list
Premer - Tip Fabric Over Foam
Oblika - Serija 51G
Obloga - Debelina - Obloga -
delovna temperatura -40°C ~ 70°C Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material Polyurethane Foam, Nylon Proizvajalec Standardni čas vodenja 4 Weeks
Dolžina 1.380" (35.05mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant