CL4490-1000-232-SP
Laird TechnologiesLaird Technologies
CL4490-1000-232-SP Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CL4490-1000-232-SP
Proizvajalec / znamka: Laird Technologies
Opis izdelka TXRX 900MHZ RS232 1W W/ANT'S DB9
Podatkovni listi: 1.CL4490-1000-232-SP.pdf2.CL4490-1000-232-SP.pdf3.CL4490-1000-232-SP.pdf
Status RoHs Brez svinca / RoHS
Stanje zalog 386 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 386 pcs
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CL4490-1000-232-SP
Številka dela CL4490-1000-232-SP Proizvajalec Laird Technologies
Opis TXRX 900MHZ RS232 1W W/ANT'S DB9 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Napetost - oskrba 7 V ~ 18 V Serija Connexlink™
Občutljivost -99dBm Moč - izhod 1000mW
Druga imena CL44901000232SP Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Modulacija ali protokol FHSS, FSK Proizvajalec Standardni čas vodenja 16 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Vmesnik RS-232
Funkcija Transceiver Pogostost 902MHz ~ 928MHz
Lastnosti 2 ConnexLink RS232 Units natančen opis RF Transceiver 902MHz ~ 928MHz FHSS, FSK RS-232 76.8 kbps