CL4790-1000-232-SP
Laird TechnologiesLaird Technologies
CL4790-1000-232-SP Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CL4790-1000-232-SP
Proizvajalec / znamka: Laird Technologies
Opis izdelka TXRX 900MHZ RS232 1W W/ANT'S DB9
Podatkovni listi: 1.CL4790-1000-232-SP.pdf2.CL4790-1000-232-SP.pdf
Status RoHs Brez svinca / RoHS
Stanje zalog 424 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 424 pcs
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CL4790-1000-232-SP
Številka dela CL4790-1000-232-SP Proizvajalec Laird Technologies
Opis TXRX 900MHZ RS232 1W W/ANT'S DB9 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 424 pcs Podatkovni list 1.CL4790-1000-232-SP.pdf2.CL4790-1000-232-SP.pdf
Napetost - oskrba 7 V ~ 18 V Serija -
Občutljivost -99dBm Moč - izhod 1000mW
Druga imena CL47901000232SP Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Modulacija ali protokol FHSS, FSK Proizvajalec Standardni čas vodenja 16 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Vmesnik RS-232
Funkcija 2 Transceivers Pogostost 902MHz ~ 928MHz
Lastnosti 2 ConnexLink RS232 Units natančen opis RF 2 Transceivers 902MHz ~ 928MHz FHSS, FSK RS-232 76.8 kbps
Hitrost prenosa podatkov (Max) 76.8 kbps Aplikacije General Purpose
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
CL4722-000
CL4722-000
Proizvajalci: Agastat Relays / TE Connectivity
Opis: MOLDED PARTS
Na zalogi: 6099 pcs
Prenesi: CL4722-000.pdf
RFQ
CL4B42KIT
CL4B42KIT
Proizvajalci: Hammond Manufacturing
Opis: 4 BAY 42IN DEPTH INTERNAL KIT
Na zalogi: 61 pcs
Prenesi:
RFQ
Proizvajalci: Laird Technologies
Opis: TXRX 900MHZ RS232 1W W/ANT DB9