CM5441Z161B-00
Laird TechnologiesLaird Technologies
CM5441Z161B-00 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CM5441Z161B-00
Proizvajalec / znamka: Laird Technologies
Opis izdelka CMC 75A 2LN 160 OHM TH
Podatkovni listi: 1.CM5441Z161B-00.pdf2.CM5441Z161B-00.pdf3.CM5441Z161B-00.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
  • Sporočilo
Specifikacije CM5441Z161B-00
Številka dela CM5441Z161B-00 Proizvajalec Laird Technologies
Opis CMC 75A 2LN 160 OHM TH Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Voltage Rating - DC - Voltage Rating - AC -
Velikost / dimenzija 0.540" L x 0.410" W (13.72mm x 10.41mm) Serija CM
Ocene - Pakiranje Bulk
Paket / primer Vertical, 4 PC Pin Druga imena 240-1109
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Število linij 2
Tip montaže Through Hole Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Impedanca @ Pogostost 160 Ohms @ 100MHz Višina (maks.) 0.600" (15.24mm)
Vrsta filtra Power Line Lastnosti -
natančen opis 2 Line Common Mode Choke Through Hole 160 Ohms @ 100MHz 75A DCR 0.3 mOhm DC Resistance (DCR) (Max) 0.3 mOhm
Trenutna ocena (maks.) 75A Odobritve -
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
CM55
CM55
Proizvajalci: FLIR
Opis: CURRENT CLAMP METER CATIII 1000V