CPI1008KR68R-10
Laird TechnologiesLaird Technologies
CPI1008KR68R-10 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CPI1008KR68R-10
Proizvajalec / znamka: Laird Technologies
Opis izdelka FIXED IND 680NH 1.7A 90 MOHM SMD
Podatkovni listi: 1.CPI1008KR68R-10.pdf2.CPI1008KR68R-10.pdf3.CPI1008KR68R-10.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
15000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CPI1008KR68R-10
Številka dela CPI1008KR68R-10 Proizvajalec Laird Technologies
Opis FIXED IND 680NH 1.7A 90 MOHM SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Tip Multilayer Toleranca ±20%
Paket naprave za dobavitelja 1008 (2520 Metric) Velikost / dimenzija 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
Ščitenje Unshielded Serija CPI
Ocene - Q @ Frek -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 1008 (2520 Metric)
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Material - jedro -
Frekvenca induktivnosti - preskus 1MHz Induktivnost 680nH
Višina - sedež (maks.) 0.039" (1.00mm) Frekvenca - Samozadostna -
natančen opis 680nH Unshielded Multilayer Inductor 1.7A 90 mOhm 1008 (2520 Metric) DC Resistance (DCR) 90 mOhm
Trenutna ocena 1.7A Tok - nasičenost -
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
CPI2-D-ALPLD
CPI2-D-ALPLD
Proizvajalci: Phyton, Inc.
Opis: ALTERA PLDS DEVICE LIBRARY
Na zalogi: 330 pcs
Prenesi: CPI2-D-ALPLD.pdf
RFQ
CPI1008K1R5R-10
CPI1008K1R5R-10
Proizvajalci: Laird Technologies
Opis: FIXED IND 1.5UH 1.5A 130 MOHM
Na zalogi: 303347 pcs
Prenesi: CPI1008K1R5R-10.pdf
RFQ
CPI1008K1R0R-10
CPI1008K1R0R-10
Opis: FIXED IND 1UH 1.6A 110 MOHM SMD
Na zalogi: 289107 pcs
Prenesi: CPI1008K1R0R-10.pdf
CPI2-ACI
CPI2-ACI
Proizvajalci: Phyton, Inc.
Opis: OPTIONAL SOFTWARE LICENSE
Na zalogi: 463 pcs
Prenesi: CPI2-ACI.pdf
CPI1008K1R2R-10
CPI1008K1R2R-10
Opis: FIXED IND 1.2UH 1.6A 110 MOHM