DA1206D301R-00
Laird TechnologiesLaird Technologies
DA1206D301R-00 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: DA1206D301R-00
Proizvajalec / znamka: Laird Technologies
Opis izdelka FERRITE BEAD 300 OHM 1206 4LN
Podatkovni listi: 1.DA1206D301R-00.pdf2.DA1206D301R-00.pdf3.DA1206D301R-00.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
  • Sporočilo
Specifikacije DA1206D301R-00
Številka dela DA1206D301R-00 Proizvajalec Laird Technologies
Opis FERRITE BEAD 300 OHM 1206 4LN Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Velikost / dimenzija 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Serija DA
Ocene - Pakiranje Cut Tape (CT)
Paket / primer 1206 (3216 Metric), Array, 8 PC Pad Druga imena 240-1148-1
delovna temperatura -40°C ~ 125°C Število linij 4
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) Not Applicable
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Impedanca @ Pogostost 300 Ohms @ 100MHz
Višina (maks.) 0.032" (0.80mm) Vrsta filtra -
DC Resistance (DCR) (Max) 400 mOhm Trenutna ocena (maks.) 400mA