HI2220R181R-10
Laird TechnologiesLaird Technologies
HI2220R181R-10 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: HI2220R181R-10
Proizvajalec / znamka: Laird Technologies
Opis izdelka FERRITE BEAD 180 OHM 2220 1LN
Podatkovni listi: 1.HI2220R181R-10.pdf2.HI2220R181R-10.pdf3.HI2220R181R-10.pdf4.HI2220R181R-10.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije HI2220R181R-10
Številka dela HI2220R181R-10 Proizvajalec Laird Technologies
Opis FERRITE BEAD 180 OHM 2220 1LN Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Velikost / dimenzija 0.220" L x 0.200" W (5.59mm x 5.08mm) Serija HI
Ocene - Pakiranje Cut Tape (CT)
Paket / primer 2220 (5650 Metric) Druga imena 240-2546-1
delovna temperatura -40°C ~ 125°C Število linij 1
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) Not Applicable
Impedanca @ Pogostost 180 Ohms @ 100MHz Višina (maks.) 0.081" (2.05mm)
Vrsta filtra Power, Signal Line DC Resistance (DCR) (Max) 20 mOhm
Trenutna ocena (maks.) 5A