HZ0402A152R-10
Laird TechnologiesLaird Technologies
HZ0402A152R-10 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: HZ0402A152R-10
Proizvajalec / znamka: Laird Technologies
Opis izdelka FERRITE BEAD 1.5 KOHM 0402 1LN
Podatkovni listi: 1.HZ0402A152R-10.pdf2.HZ0402A152R-10.pdf3.HZ0402A152R-10.pdf4.HZ0402A152R-10.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije HZ0402A152R-10
Številka dela HZ0402A152R-10 Proizvajalec Laird Technologies
Opis FERRITE BEAD 1.5 KOHM 0402 1LN Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Velikost / dimenzija 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm) Serija HZ
Ocene - Pakiranje Original-Reel®
Paket / primer 0402 (1005 Metric) Druga imena 240-2588-6
delovna temperatura -40°C ~ 125°C Število linij 1
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) Not Applicable
Impedanca @ Pogostost 1.5 kOhms @ 100MHz Višina (maks.) 0.026" (0.65mm)
Vrsta filtra Signal Line DC Resistance (DCR) (Max) 2 Ohm
Trenutna ocena (maks.) 50mA