HZ0805D152R-00
Laird TechnologiesLaird Technologies
HZ0805D152R-00 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: HZ0805D152R-00
Proizvajalec / znamka: Laird Technologies
Opis izdelka FERRITE BEAD 1.5 KOHM 0805 1LN
Podatkovni listi: 1.HZ0805D152R-00.pdf2.HZ0805D152R-00.pdf3.HZ0805D152R-00.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
  • Sporočilo
Specifikacije HZ0805D152R-00
Številka dela HZ0805D152R-00 Proizvajalec Laird Technologies
Opis FERRITE BEAD 1.5 KOHM 0805 1LN Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Velikost / dimenzija 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Serija HZ
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 0805 (2012 Metric) Druga imena 240-2213-2
delovna temperatura -40°C ~ 125°C Število linij 1
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) Not Applicable
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Impedanca @ Pogostost 1.5 kOhms @ 100MHz
Višina (maks.) 0.043" (1.10mm) Vrsta filtra Power Line
DC Resistance (DCR) (Max) 400 mOhm Trenutna ocena (maks.) 400mA