LI0402B301R-00
Laird TechnologiesLaird Technologies
LI0402B301R-00 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: LI0402B301R-00
Proizvajalec / znamka: Laird Technologies
Opis izdelka FERRITE BEAD 300 OHM 0402 1LN
Podatkovni listi: 1.LI0402B301R-00.pdf2.LI0402B301R-00.pdf3.LI0402B301R-00.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
  • Sporočilo
Specifikacije LI0402B301R-00
Številka dela LI0402B301R-00 Proizvajalec Laird Technologies
Opis FERRITE BEAD 300 OHM 0402 1LN Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Velikost / dimenzija 0.040" L x 0.020" W (1.01mm x 0.50mm) Serija LI
Ocene - Pakiranje Cut Tape (CT)
Paket / primer 0402 (1005 Metric) Druga imena 240-1136-1
LI0402B301R00
delovna temperatura -40°C ~ 125°C Število linij 1
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) Not Applicable
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Impedanca @ Pogostost 300 Ohms @ 100MHz
Višina (maks.) 0.028" (0.70mm) Vrsta filtra Power, Signal Line
DC Resistance (DCR) (Max) 800 mOhm Trenutna ocena (maks.) 200mA