LI0402E300R-10
Laird TechnologiesLaird Technologies
LI0402E300R-10 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: LI0402E300R-10
Proizvajalec / znamka: Laird Technologies
Opis izdelka FERRITE BEAD 30 OHM 0402 1LN
Podatkovni listi: 1.LI0402E300R-10.pdf2.LI0402E300R-10.pdf3.LI0402E300R-10.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije LI0402E300R-10
Številka dela LI0402E300R-10 Proizvajalec Laird Technologies
Opis FERRITE BEAD 30 OHM 0402 1LN Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Velikost / dimenzija 0.040" L x 0.020" W (1.01mm x 0.50mm) Serija LI
Ocene - Pakiranje Cut Tape (CT)
Paket / primer 0402 (1005 Metric) Druga imena 240-2362-1
delovna temperatura -40°C ~ 125°C Število linij 1
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) Not Applicable
Impedanca @ Pogostost 30 Ohms @ 100MHz Višina (maks.) 0.028" (0.70mm)
Vrsta filtra Power, Signal Line DC Resistance (DCR) (Max) 300 mOhm
Trenutna ocena (maks.) 500mA