LI1206H900R-00
Laird TechnologiesLaird Technologies
LI1206H900R-00 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: LI1206H900R-00
Proizvajalec / znamka: Laird Technologies
Opis izdelka FERRITE BEAD 90 OHM 1206 1LN
Podatkovni listi: 1.LI1206H900R-00.pdf2.LI1206H900R-00.pdf3.LI1206H900R-00.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
  • Sporočilo
Specifikacije LI1206H900R-00
Številka dela LI1206H900R-00 Proizvajalec Laird Technologies
Opis FERRITE BEAD 90 OHM 1206 1LN Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Velikost / dimenzija 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Serija LI
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 1206 (3216 Metric) Druga imena 240-1026-2
LI1206B900R
LI1206B900R-ND
delovna temperatura -40°C ~ 125°C Število linij 1
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) Not Applicable
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Impedanca @ Pogostost 90 Ohms @ 100MHz
Višina (maks.) 0.051" (1.30mm) Vrsta filtra Power, Signal Line
DC Resistance (DCR) (Max) 150 mOhm Trenutna ocena (maks.) 800mA