MGV0502100M-10
Laird TechnologiesLaird Technologies
Laird Technologies
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MGV0502100M-10
Proizvajalec / znamka: Laird Technologies
Opis izdelka FIXED IND 10UH 2.3A 199MOHM SMD
Podatkovni listi:
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
3000 pcs
6000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MGV0502100M-10
Številka dela MGV0502100M-10 Proizvajalec Laird Technologies
Opis FIXED IND 10UH 2.3A 199MOHM SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 140731 pcs Podatkovni list
Tip Molded Toleranca ±20%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.217" L x 0.201" W (5.50mm x 5.10mm)
Ščitenje Shielded Serija MGV
Ocene - Q @ Frek -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Nonstandard
Druga imena 240-3153-2 delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) Not Applicable
Material - jedro - Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 100kHz
Induktivnost 10µH Višina - sedež (maks.) 0.094" (2.40mm)
Frekvenca - Samozadostna - Lastnosti -
natančen opis 10µH Shielded Molded Inductor 2.3A 199 mOhm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 199 mOhm Max
Trenutna ocena 2.3A Tok - nasičenost 3.4A