MGV06021R2M-10
Laird TechnologiesLaird Technologies
Laird Technologies
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MGV06021R2M-10
Proizvajalec / znamka: Laird Technologies
Opis izdelka FIXED IND 1.2UH 7.5A 23MOHM SMD
Podatkovni listi:
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MGV06021R2M-10
Številka dela MGV06021R2M-10 Proizvajalec Laird Technologies
Opis FIXED IND 1.2UH 7.5A 23MOHM SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 104492 pcs Podatkovni list
Tip Molded Toleranca ±20%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.283" L x 0.264" W (7.20mm x 6.70mm)
Ščitenje Shielded Serija MGV
Ocene - Q @ Frek -
Pakiranje Cut Tape (CT) Paket / primer Nonstandard
Druga imena 240-3165-1 delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) Not Applicable
Material - jedro - Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 100kHz
Induktivnost 1.2µH Višina - sedež (maks.) 0.094" (2.40mm)
Frekvenca - Samozadostna - Lastnosti -
natančen opis 1.2µH Shielded Molded Inductor 7.5A 23 mOhm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 23 mOhm Max
Trenutna ocena 7.5A Tok - nasičenost 13A