MGV06036R8M-10
Laird TechnologiesLaird Technologies
MGV06036R8M-10 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MGV06036R8M-10
Proizvajalec / znamka: Laird Technologies
Opis izdelka FIXED IND 6.8UH 4.5A 60 MOHM SMD
Podatkovni listi: 1.MGV06036R8M-10.pdf2.MGV06036R8M-10.pdf3.MGV06036R8M-10.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
3000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MGV06036R8M-10
Številka dela MGV06036R8M-10 Proizvajalec Laird Technologies
Opis FIXED IND 6.8UH 4.5A 60 MOHM SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Tip Molded Toleranca ±20%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.287" L x 0.264" W (7.30mm x 6.70mm)
Ščitenje Shielded Serija MGV
Ocene - Q @ Frek -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Nonstandard
Druga imena 240-2813-2
240-2813TR
240-2813TR-ND
delovna temperatura -40°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) Not Applicable
Material - jedro - Proizvajalec Standardni čas vodenja 10 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 100kHz
Induktivnost 6.8µH Višina - sedež (maks.) 0.130" (3.30mm)
Frekvenca - Samozadostna - natančen opis 6.8µH Shielded Molded Inductor 4.5A 60 mOhm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 60 mOhm Max Trenutna ocena 4.5A
Tok - nasičenost 8A