MGV12033R3M-10
Laird TechnologiesLaird Technologies
MGV12033R3M-10 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MGV12033R3M-10
Proizvajalec / znamka: Laird Technologies
Opis izdelka FIXED IND 3.3UH 12A 12 MOHM SMD
Podatkovni listi: 1.MGV12033R3M-10.pdf2.MGV12033R3M-10.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije MGV12033R3M-10
Številka dela MGV12033R3M-10 Proizvajalec Laird Technologies
Opis FIXED IND 3.3UH 12A 12 MOHM SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4053 pcs Podatkovni list 1.MGV12033R3M-10.pdf2.MGV12033R3M-10.pdf
Tip Molded Toleranca ±20%
Paket naprave za dobavitelja 0404 (1010 Metric) Velikost / dimenzija 0.531" L x 0.496" W (13.50mm x 12.60mm)
Druga imena 240-2942-2
MGV12033R3M-10-ND
delovna temperatura -40°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) Not Applicable
Material - jedro - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 100kHz Induktivnost 3.3µH
Višina - sedež (maks.) 0.150" (3.80mm) Frekvenca - Samozadostna -
natančen opis 3.3µH Shielded Molded Inductor 12A 12 mOhm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 12 mOhm Max
Trenutna ocena 12A Tok - nasičenost 27A