MGV1205220M-10
Laird TechnologiesLaird Technologies
Laird Technologies
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MGV1205220M-10
Proizvajalec / znamka: Laird Technologies
Opis izdelka FIXED IND 22UH 6.5A 58MOHM SMD
Podatkovni listi:
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MGV1205220M-10
Številka dela MGV1205220M-10 Proizvajalec Laird Technologies
Opis FIXED IND 22UH 6.5A 58MOHM SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 75149 pcs Podatkovni list
Tip Molded Toleranca ±20%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.531" L x 0.496" W (13.50mm x 12.60mm)
Ščitenje Shielded Serija MGV
Ocene - Q @ Frek -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Nonstandard
Druga imena 240-3193-2 delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) Not Applicable
Material - jedro - Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 100kHz
Induktivnost 22µH Višina - sedež (maks.) 0.213" (5.40mm)
Frekvenca - Samozadostna - Lastnosti -
natančen opis 22µH Shielded Molded Inductor 6.5A 58 mOhm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 58 mOhm Max
Trenutna ocena 6.5A Tok - nasičenost 10A