MGV12076R8M-10
Laird TechnologiesLaird Technologies
MGV12076R8M-10 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MGV12076R8M-10
Proizvajalec / znamka: Laird Technologies
Opis izdelka FIXED IND 6.8UH 11.5A 14 MOHM
Podatkovni listi: 1.MGV12076R8M-10.pdf2.MGV12076R8M-10.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MGV12076R8M-10
Številka dela MGV12076R8M-10 Proizvajalec Laird Technologies
Opis FIXED IND 6.8UH 11.5A 14 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 67729 pcs Podatkovni list 1.MGV12076R8M-10.pdf2.MGV12076R8M-10.pdf
Tip Molded Toleranca ±20%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.531" L x 0.496" W (13.50mm x 12.60mm)
Druga imena 240-2949-2
MGV12076R8M-10-ND
delovna temperatura -40°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) Not Applicable
Material - jedro - Proizvajalec Standardni čas vodenja 10 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 100kHz
Induktivnost 6.8µH Višina - sedež (maks.) 0.256" (6.50mm)
Frekvenca - Samozadostna - natančen opis 6.8µH Shielded Molded Inductor 11.5A 14 mOhm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 14 mOhm Max Trenutna ocena 11.5A
Tok - nasičenost 16.5A