RM024-P125-C-30
Laird TechnologiesLaird Technologies
RM024-P125-C-30 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: RM024-P125-C-30
Proizvajalec / znamka: Laird Technologies
Opis izdelka RF TXRX MODULE ISM>1GHZ U.FL ANT
Podatkovni listi: 1.RM024-P125-C-30.pdf2.RM024-P125-C-30.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
50 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije RM024-P125-C-30
Številka dela RM024-P125-C-30 Proizvajalec Laird Technologies
Opis RF TXRX MODULE ISM>1GHZ U.FL ANT Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 2507 pcs Podatkovni list 1.RM024-P125-C-30.pdf2.RM024-P125-C-30.pdf
Napetost - oskrba 2.3 V ~ 3.6 V Uporabljena IC / del -
Serija - Serijski vmesniki UART
Občutljivost -95dBm RF družina / standard General ISM > 1GHZ
Protokol RAMP Moč - izhod 21dBm
Pakiranje Bulk Paket / primer Module
Druga imena RM024-P125-C-20
RM024-P125-C-20-ND
delovna temperatura -40°C ~ 85°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Modulacija FHSS, MSK Velikost pomnilnika -
Pogostost 2.4GHz Hitrost prenosa podatkov 500kbps
Tok - oddajanje 40mA ~ 136mA Tok - sprejemanje 36mA