RM024-S125-C-01
Laird TechnologiesLaird Technologies
RM024-S125-C-01 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: RM024-S125-C-01
Proizvajalec / znamka: Laird Technologies
Opis izdelka RF TXRX MODULE ISM>1GHZ U.FL ANT
Podatkovni listi: 1.RM024-S125-C-01.pdf2.RM024-S125-C-01.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije RM024-S125-C-01
Številka dela RM024-S125-C-01 Proizvajalec Laird Technologies
Opis RF TXRX MODULE ISM>1GHZ U.FL ANT Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4073 pcs Podatkovni list 1.RM024-S125-C-01.pdf2.RM024-S125-C-01.pdf
Napetost - oskrba 2.3 V ~ 3.6 V Uporabljena IC / del -
Serija - Serijski vmesniki UART
Občutljivost -95dBm RF družina / standard General ISM > 1GHZ
Protokol RAMP Moč - izhod 21dBm
Pakiranje Tray Paket / primer Module
Druga imena RM024S125C01 delovna temperatura -40°C ~ 85°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 3 (168 Hours)
Modulacija FHSS, MSK Velikost pomnilnika -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Pogostost 2.4GHz
Hitrost prenosa podatkov 500kbps Tok - oddajanje 40mA ~ 166mA
Tok - sprejemanje 9.5mA ~ 36mA Vrsta antene Not Included, U.FL