TYS6028150M-10
Laird TechnologiesLaird Technologies
TYS6028150M-10 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: TYS6028150M-10
Proizvajalec / znamka: Laird Technologies
Opis izdelka FIXED IND 15UH 1.45A 125 MOHM
Podatkovni listi: TYS6028150M-10.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
4000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije TYS6028150M-10
Številka dela TYS6028150M-10 Proizvajalec Laird Technologies
Opis FIXED IND 15UH 1.45A 125 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 277615 pcs Podatkovni list TYS6028150M-10.pdf
Tip - Toleranca ±20%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.236" L x 0.236" W (6.00mm x 6.00mm)
Ščitenje Shielded Serija TYS6028
Ocene - Q @ Frek -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Nonstandard
Druga imena 240-2728-2 delovna temperatura -40°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro - Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 100kHz
Induktivnost 15µH Višina - sedež (maks.) 0.118" (3.00mm)
Frekvenca - Samozadostna 18MHz natančen opis 15µH Shielded Inductor 1.45A 125 mOhm Nonstandard
DC Resistance (DCR) 125 mOhm Trenutna ocena 1.45A
Tok - nasičenost 1.75A