TYS80401R4N-10
Laird TechnologiesLaird Technologies
Laird Technologies
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: TYS80401R4N-10
Proizvajalec / znamka: Laird Technologies
Opis izdelka FIXED IND 1.4UH 5.65A 10 MOHM
Podatkovni listi: 1.TYS80401R4N-10.pdf2.TYS80401R4N-10.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
4000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije TYS80401R4N-10
Številka dela TYS80401R4N-10 Proizvajalec Laird Technologies
Opis FIXED IND 1.4UH 5.65A 10 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 198721 pcs Podatkovni list 1.TYS80401R4N-10.pdf2.TYS80401R4N-10.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±30%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.315" L x 0.315" W (8.00mm x 8.00mm)
Ščitenje Shielded Serija TYS
Ocene AEC-Q200 Q @ Frek -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Nonstandard
delovna temperatura -40°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Material - jedro -
Frekvenca induktivnosti - preskus 100kHz Induktivnost 1.4µH
Višina - sedež (maks.) 0.165" (4.20mm) Frekvenca - Samozadostna 67MHz
natančen opis 1.4µH Shielded Wirewound Inductor 5.65A 10 mOhm Nonstandard DC Resistance (DCR) 10 mOhm
Trenutna ocena 5.65A Tok - nasičenost 8.15A