ED16PR7AR-0B
LantronixLantronix
Lantronix
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: ED16PR7AR-0B
Proizvajalec / znamka: Lantronix
Opis izdelka ADVANCE REPLACEMENT: 1ST 2 YEARS
Podatkovni listi:
Status RoHs Se ne uporablja / Se ne uporablja
Stanje zalog 921 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 921 pcs
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije ED16PR7AR-0B
Številka dela ED16PR7AR-0B Proizvajalec Lantronix
Količina na voljo 921 pcs Podatkovni list
Tip Tech Support Serija -
Operacijski sistem - Vrsta dobave medijev -
Proizvajalec Standardni čas vodenja 2 Weeks Dolžina licence -
Za uporabo s / sorodnimi izdelki - Izdaja -
Aplikacije -
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
ED16DT
ED16DT
Proizvajalci: On-Shore Technology, Inc.
Opis: CONN IC DIP SOCKET 16POS TIN
Na zalogi: 713272 pcs
Prenesi: ED16DT.pdf
RFQ
ED16PR7AR-0C
ED16PR7AR-0C
Proizvajalci: Lantronix
Opis: ADVANCE REPLACEMENT: 3RD YEAR CO
Na zalogi: 791 pcs
Prenesi:
RFQ
ED1631500000G
ED1631500000G
Proizvajalci: Anytek (Amphenol Anytek)
Opis: 381 TB RIS CLA 180D SOL
Na zalogi: 47411 pcs
Prenesi: ED1631500000G.pdf
ED16PR7EW-0A
ED16PR7EW-0A
Proizvajalci: Lantronix
Opis: EXTENDED WARRANTY: 3RD YEAR COVE
Na zalogi: 494 pcs
Prenesi:
ED16PR724-0B
ED16PR724-0B
Opis: 24 X 7 TECHNICAL SUPPORT: 1ST 2
Na zalogi: 859 pcs
ED16PR7AR-0D
ED16PR7AR-0D
Opis: ADVANCE REPLACEMENT: 4TH YEAR CO
Na zalogi: 617 pcs
ED16PR7EW-0B
ED16PR7EW-0B
Opis: EXTENDED WARRANTY: 3RD & 4TH YEA
Na zalogi: 454 pcs
ED16PR724-0D
ED16PR724-0D
Opis: 24 X 7 TECHNICAL SUPPORT: 4TH YE
Na zalogi: 622 pcs
ED16PR7AR-0E
ED16PR7AR-0E
Opis: ADVANCE REPLACEMENT: 5TH YEAR CO
Na zalogi: 612 pcs
ED16PR7EW-0C
ED16PR7EW-0C
Opis: EXTENDED WARRANTY: 3RD, 4TH & 5T
Na zalogi: 332 pcs
ED16PR724-0E
ED16PR724-0E
Opis: 24 X 7 TECHNICAL SUPPORT: 5TH YE
Na zalogi: 599 pcs
ED16PR724-0C
ED16PR724-0C
Opis: 24 X 7 TECHNICAL SUPPORT: 3RD YE
Na zalogi: 655 pcs
Industrijske novice
Arduino bo jutri gostil konferenco covid-19
Raytheon je dobil pogodbo Space Force OCX za izklop kompleta IBM za GPS III
500 W PSU za morske tovore
Poganja ga nazivno 24V distribucija (razpon od 18 do 36V) ENMA500D24 / 2 × 27-CC zagotavlja dva izo...
Melexis lansira senzor Hallo efekta za električno krmiljenje
Z delovno temperaturo med -40℃  in 160 ℃, podjetje pravi, da naprava združuje visoko linearnost ...
Nasa odda SpaceX komercialno pogodbo za tovor za lunarni prehod
Odobrena 3d maska ​​za tiskanje Covid-19 - samo za tiskalnike MJF, datoteke so na voljo
Zasnovan na Češki tehnični univerzi v Pragi, inštitut za informatiko, robotiko in kibernetiko (C...
Toshiba lansira dva 80V N-kanalna napajalnika