10-CBSA-0.5X0.5X0.13
Leader Tech Inc. Leader Tech Inc.
10-CBSA-0.5X0.5X0.13 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 10-CBSA-0.5X0.5X0.13
Proizvajalec / znamka: Leader Tech Inc.
Opis izdelka 10-CBSA-0.5X0.5X0.13--10S27--CIR
Podatkovni listi: 10-CBSA-0.5X0.5X0.13.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
40 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 10-CBSA-0.5X0.5X0.13
Številka dela 10-CBSA-0.5X0.5X0.13 Proizvajalec Leader Tech Inc.
Opis 10-CBSA-0.5X0.5X0.13--10S27--CIR Status svobodnega statusa / RoHS
Količina na voljo 5156 pcs Podatkovni list 10-CBSA-0.5X0.5X0.13.pdf
Širina - na splošno 0.500" (12.70mm) Prezračevanje Vent Holes in Pattern
Tip Shield, 2-Piece Serija 10-CBS
Tip montaže Surface Mount Proizvajalec Standardni čas vodenja 4 Weeks
Dolžina - na splošno 0.500" (12.70mm) Višina - na splošno 0.130" (3.30mm)
natančen opis RF Shield Shield, 2-Piece 0.500" (12.70mm) X 0.500" (12.70mm) Vent Holes in Pattern Surface Mount