10-CBSA-0.75X0.75X0.13
Leader Tech Inc. Leader Tech Inc.
10-CBSA-0.75X0.75X0.13 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 10-CBSA-0.75X0.75X0.13
Proizvajalec / znamka: Leader Tech Inc.
Opis izdelka 10 SERIES CBS SHIELD ASSEMBLY -
Podatkovni listi: 10-CBSA-0.75X0.75X0.13.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
27 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 10-CBSA-0.75X0.75X0.13
Številka dela 10-CBSA-0.75X0.75X0.13 Proizvajalec Leader Tech Inc.
Opis 10 SERIES CBS SHIELD ASSEMBLY - Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 6096 pcs Podatkovni list 10-CBSA-0.75X0.75X0.13.pdf
Širina - na splošno 0.750" (19.05mm) Prezračevanje Vent Holes in Pattern
Dolžina - na splošno 0.750" (19.05mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - na splošno 0.130" (3.30mm) natančen opis RF Shield Shield, 2-Piece 0.750" (19.05mm) X 0.750" (19.05mm) Vent Holes in Pattern Surface Mount