10-CBSFNDV-1.75X2.5X0.13
Leader Tech Inc. Leader Tech Inc.
Leader Tech Inc.
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 10-CBSFNDV-1.75X2.5X0.13
Proizvajalec / znamka: Leader Tech Inc.
Opis izdelka 10-CBSFNDV-1.75X2.5X0.13--10S83-
Podatkovni listi: 10-CBSFNDV-1.75X2.5X0.13.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 10-CBSFNDV-1.75X2.5X0.13
Številka dela 10-CBSFNDV-1.75X2.5X0.13 Proizvajalec Leader Tech Inc.
Opis 10-CBSFNDV-1.75X2.5X0.13--10S83- Status svobodnega statusa / RoHS
Količina na voljo 2997 pcs Podatkovni list 10-CBSFNDV-1.75X2.5X0.13.pdf
Širina - na splošno 1.750" (44.45mm) Prezračevanje Vent Holes in Pattern
Tip Shield, 2-Piece Serija 10-CBS
Tip montaže Surface Mount Proizvajalec Standardni čas vodenja 4 Weeks
Dolžina - na splošno 2.500" (63.50mm) Višina - na splošno 0.130" (3.30mm)
natančen opis RF Shield Shield, 2-Piece 1.750" (44.45mm) X 2.500" (63.50mm) Vent Holes in Pattern Surface Mount