10X-CBSP-0.75X2.75X0.335
Leader Tech Inc. Leader Tech Inc.
Leader Tech Inc.
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 10X-CBSP-0.75X2.75X0.335
Proizvajalec / znamka: Leader Tech Inc.
Opis izdelka 10X-CBSP-0.75X2.75X0.335--10X173
Podatkovni listi:
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
80 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 10X-CBSP-0.75X2.75X0.335
Številka dela 10X-CBSP-0.75X2.75X0.335 Proizvajalec Leader Tech Inc.
Opis 10X-CBSP-0.75X2.75X0.335--10X173 Status svobodnega statusa / RoHS
Količina na voljo 11969 pcs Podatkovni list
Širina - na splošno 0.750" (19.05mm) Prezračevanje Vent Holes in Pattern
Tip Shield, 2-Piece Serija 10-CBS
Tip montaže Surface Mount Proizvajalec Standardni čas vodenja 4 Weeks
Dolžina - na splošno 2.750" (69.85mm) Višina - na splošno 0.335" (8.51mm)
natančen opis RF Shield Shield, 2-Piece 0.750" (19.05mm) X 2.750" (69.85mm) Vent Holes in Pattern Surface Mount