11-35DTS-NI-15-NTP
Leader Tech Inc. Leader Tech Inc.
Leader Tech Inc.
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 11-35DTS-NI-15-NTP
Proizvajalec / znamka: Leader Tech Inc.
Opis izdelka 0.11 X 0.35 NI 15 NTP--11-35DTS-
Podatkovni listi: 11-35DTS-NI-15-NTP.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
20 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 11-35DTS-NI-15-NTP
Številka dela 11-35DTS-NI-15-NTP Proizvajalec Leader Tech Inc.
Opis 0.11 X 0.35 NI 15 NTP--11-35DTS- Status svobodnega statusa / RoHS
Količina na voljo 3432 pcs Podatkovni list 11-35DTS-NI-15-NTP.pdf
Premer 0.350" (8.89mm) Tip Fingerstock
Oblika - Serija -
Obloga - Debelina Flash Obloga Nickel
delovna temperatura -55°C ~ 121°C Material Beryllium Copper
Proizvajalec Standardni čas vodenja 4 Weeks Dolžina 15.000" (381.00mm)
Višina 0.110" (2.79mm) Metoda pritrditve Adhesive