11-45CT-SN-16
Leader Tech Inc. Leader Tech Inc.
Leader Tech Inc.
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 11-45CT-SN-16
Proizvajalec / znamka: Leader Tech Inc.
Opis izdelka 0.11 X 0.45 CT SN 16--11-45CT-SN
Podatkovni listi: 11-45CT-SN-16.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
40 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 11-45CT-SN-16
Številka dela 11-45CT-SN-16 Proizvajalec Leader Tech Inc.
Opis 0.11 X 0.45 CT SN 16--11-45CT-SN Status svobodnega statusa / RoHS
Količina na voljo 4931 pcs Podatkovni list 11-45CT-SN-16.pdf
Premer 0.450" (11.43mm) Tip Fingerstock
Oblika - Serija -
Obloga - Debelina Flash Obloga Tin
delovna temperatura -55°C ~ 121°C Material Beryllium Copper
Proizvajalec Standardni čas vodenja 4 Weeks Dolžina 16.000" (406.40mm)
Višina 0.110" (2.79mm) Metoda pritrditve Adhesive