11-S-32AF-SN-7.64
Leader Tech Inc. Leader Tech Inc.
Leader Tech Inc.
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 11-S-32AF-SN-7.64
Proizvajalec / znamka: Leader Tech Inc.
Opis izdelka 0.11 X 0.32 SN 7.64--11-S-32AF-S
Podatkovni listi: 11-S-32AF-SN-7.64.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
50 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 11-S-32AF-SN-7.64
Številka dela 11-S-32AF-SN-7.64 Proizvajalec Leader Tech Inc.
Opis 0.11 X 0.32 SN 7.64--11-S-32AF-S Status svobodnega statusa / RoHS
Količina na voljo 14269 pcs Podatkovni list 11-S-32AF-SN-7.64.pdf
Premer 0.320" (8.13mm) Tip Fingerstock
Oblika - Serija -
Obloga - Debelina Flash Obloga Tin
delovna temperatura -55°C ~ 121°C Material Beryllium Copper
Proizvajalec Standardni čas vodenja 4 Weeks Dolžina 7.640" (194.06mm)
Višina 0.110" (2.79mm) Metoda pritrditve Adhesive